Series
Ratings
20
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 3.5
HERORated ★ 4.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
GokusenRated ★ 3.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0