Series
Ratings
83- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Sing Again Season 3Rated ★ 3.0
- Sing AgainRated ★ 3.0
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
- TriggerRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
- KarmaRated ★ 3.0
- 이종건 비평가의 건축학개론Rated ★ 4.0
- Study GroupRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
- 더 매직스타Rated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
- Pyramid GameRated ★ 3.0
- Mask GirlRated ★ 3.0
- Death's GameRated ★ 4.0