Series
Ratings
82- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5

Extraordinary YouRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- HappinessRated ★ 3.5
- Midnight Horror StoryRated ★ 3.5
- Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
- CelebrityRated ★ 3.0
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.5