Series
Ratings
339
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Missing: The Other Side 2Rated ★ 3.5
All Is WellRated ★ 4.5
昨日、悲別でRated ★ 3.0
Under the SkinRated ★ 3.5
ChimeraRated ★ 3.5- CelebrityRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Recipe for FarewellRated ★ 4.5
The Man's VoiceRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
The After-Dinner Mysteries SpecialRated ★ 3.5
The Black SwindlerRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.0