Series
Ratings
256- House of CardsRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 5.0- Grace and FrankieRated ★ 4.5
- Grace and FrankieRated ★ 5.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Grace and FrankieRated ★ 4.5
xxxHOLiCRated ★ 2.5- Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 2.5- Three MenRated ★ 2.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0
Merry MaryRated ★ 2.5
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 2.0
Durarara!! Season 1Rated ★ 3.0