Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0- Heartless CityRated ★ 4.0
- Lucky LouieRated ★ 4.0
BossRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0- Witch HuntRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 5.0
DamoRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Dining TogetherRated ★ 3.0- Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0