Series
Ratings
31
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0