Movies
Ratings
20
3 IdiotsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SpyRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0