Titles you rated
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 3.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 2.5
SoulRated ★ 4.5
SingRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
HolidateRated ★ 2.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
FocusRated ★ 2.5
MoneyRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5