Series
Ratings
46
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 4.5- Steel Troops Season 2Rated ★ 4.0
- Inventing AnnaRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5- The Silent SeaRated ★ 3.5
- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.5