Series
Ratings
57- The Silent SeaRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 5.0- Hell's Kitchen: Rookies vs. VeteransRated ★ 5.0
Behind Her EyesRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
BridgertonRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
Do You Like Brahms?Rated ★ 2.0
Birthcare CenterRated ★ 2.0
StartupRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.5