Series
Ratings
63- Physical: AsiaRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Steel Troops Season 3Rated ★ 4.5
- Steel Troops Season 2Rated ★ 4.5
- Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
- Steel Troops WRated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
- The TyrantRated ★ 3.5

Recipe for FarewellRated ★ 5.0- FlexxCopRated ★ 3.5
- A Shop for KillersRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- RevenantRated ★ 4.0
See Season 3Rated ★ 4.0