Series
Ratings
90- TriggerRated ★ 3.0
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Genie, Make a WishRated ★ 2.5
- As You Stood ByRated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
- Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- The Glory Part 2Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0- Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5- White ChristmasRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5- Family PlanRated ★ 3.5