Series
Ratings
155- The Night Manager Season 2Rated ★ 4.0
The Night ManagerRated ★ 4.5- The Art of SarahRated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
- Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
- Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
- Fake MommyRated ★ 4.0
- Tokyo Vice Season 2Rated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 3.0
- The Great Season 3Rated ★ 4.5
- The Great Season 2Rated ★ 4.0
- AemaRated ★ 3.0
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
The GreatRated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- Juvenile JusticeRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5