Series
Ratings
39
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Sky of LoveRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5- White ChristmasRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 3.0- Magic Kid MasuriRated ★ 2.5

Personal TasteRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0