Series
Ratings
28
The King's DoctorRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Five FingersRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 1.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 3.5
HeroesRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0