Series
Ratings
30
BodyguardRated ★ 4.0- Narcos: MexicoRated ★ 4.0
American VandalRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0