Series
Ratings
33
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
My Unfamiliar FamilyRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5- LTNSRated ★ 3.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Unknown SeoulRated ★ 3.5

Good DoctorRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Our BluesRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 3.5- The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Good PartnerRated ★ 3.0- The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 3.5