Series
Ratings
45- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
- The Beast in MeRated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0- Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
- Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
- The FrogRated ★ 2.0
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0
- The BequeathedRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.5- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
- Squid Game: The Challenge Season 1Rated ★ 3.0
- Comedy RoyaleRated ★ 3.5