Series
Ratings
43- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
- A Real Bug's Life Season 1Rated ★ 5.0
- November 13: Attack on ParisRated ★ 5.0
- Please Like MeRated ★ 5.0
- Love on the SpectrumRated ★ 5.0
- Love on the SpectrumRated ★ 5.0
- Grand ArmyRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 5.0- Please Like MeRated ★ 5.0
- Please Like MeRated ★ 5.0
- Please Like MeRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0- Cooking with ParisRated ★ 5.0
Sono Goen, Otodoke ShimasuRated ★ 4.0
The House of GlassRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0