Series
Ratings
121
When a Man Falls in LoveRated ★ 3.5- Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5- KkangsooniRated ★ 3.0
- Be ArrogantRated ★ 2.5
East of EdenRated ★ 2.5- Heart Signal Season 1Rated ★ 5.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 5.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
- Delicious GuysRated ★ 1.5
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
NonstopRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
- Between Friendship and LoveRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0