Series
Ratings
393
Melting Me SoftlyRated ★ 3.5
Banned from BroadcastRated ★ 2.5
最高のオヤコRated ★ 2.5- Is This Love a Mistake? Atonement for AdulteryRated ★ 2.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.5
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Burn the House DownRated ★ 3.5
- The Ransom is KidnappingRated ★ 2.5
HitokowaRated ★ 2.5
Tofu ShimaiRated ★ 2.5- Kono Doga wa Saisei Dekimasen Season 3Rated ★ 3.0
Kono Doga wa Saisei Dekimasen Season 2Rated ★ 3.5
Kono Doga wa Saisei DekimasenRated ★ 3.5- Yamada Zenjidou no Fukuoka KurashiRated ★ 2.5
Inagakike no MoshuRated ★ 3.5
バカ昔ばなしRated ★ 2.5
Tenshi no NaifuRated ★ 3.5
Madame Jung’s Last WeekRated ★ 3.5- One Room AngelRated ★ 3.0

Shadow BeautyRated ★ 4.0