Movies
Ratings
419
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0- The Black HoleRated ★ 3.0
- The Big ShaveRated ★ 3.0
- Umshini WamRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
TogetherRated ★ 3.0
Uncut GemsRated ★ 3.5
Bad TeacherRated ★ 2.5- About FamilyRated ★ 2.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 2.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0- Deer FlowerRated ★ 3.0
- Big fishRated ★ 2.5
- Byul Ju BuRated ★ 2.5
- 진주머리방Rated ★ 2.0
- Johnny ExpressRated ★ 3.0