Series
Ratings
23
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 3.0- D.P. Season 2Rated ★ 2.0
D.P.Rated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0