Titles you rated
- The World of LoveRated ★ 4.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Dog DaysRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.5
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
The Kid with a BikeRated ★ 4.0