Series
Ratings
24- Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
All InRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5