Series
Ratings
125
DriftersRated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Tokyo MER: Mobile Emergency RoomRated ★ 4.0
DororoRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Grande RoadRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 5.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Dragon's JudgementRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins : Wrath of the GodsRated ★ 4.5