Series
Ratings
72
Chainsaw ManRated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 6Rated ★ 4.0
Friends Season 8Rated ★ 4.0
Friends Season 10Rated ★ 4.5
Friends Season 9Rated ★ 4.5
Friends Season 7Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 3.5- Mrs. AmericaRated ★ 4.5
Animal BabiesRated ★ 3.5
The Secret Life of CatsRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.0