Series
Ratings
155
Attack on TitanRated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
- Cat TV Season 2Rated ★ 3.5

Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5- 다큐프라임 - 당신의 성격Rated ★ 3.5
- 세계견문록 아틀라스 - 아시아 맛기행Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0