Series
Ratings
287- Bridgerton Season 4Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
- Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
- Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
RobberRated ★ 3.5- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- Queen MantisRated ★ 3.5
- TriggerRated ★ 3.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Melo MovieRated ★ 3.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
- The TrunkRated ★ 3.0
- The Perfect CoupleRated ★ 2.5
- DestinyRated ★ 3.5
- The 8 ShowRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5