Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0- Generation KillRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5