Series
Ratings
49- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5
Grace and FrankieRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 3.5
2 Broke GirlsRated ★ 3.0
VeepRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 3.0
www.working!!Rated ★ 3.5