Series
Ratings
25
FLY! BOYS ,FLY!僕たち、CAはじめましたRated ★ 3.0
Ressha Sentai ToQgerRated ★ 2.5
JK Is a Snow WomanRated ★ 3.0
잠입 수사 아이돌 형사 댄스Rated ★ 3.5
I Bought Boyfriend with LoanRated ★ 3.0
A Story to Read When You First Fall in LoveRated ★ 4.5
Marigold in 4 MinutesRated ★ 4.0
シロでもクロでもない世界で、パンダは笑う。Rated ★ 4.0
There's a Reason for the Love I'm WearingRated ★ 4.0
Missions of LoveRated ★ 3.5- 死亡フラグが立ちました!Rated ★ 3.0
In the Next Life I Will Be SeriousRated ★ 3.0
行列の女神~らーめん才遊記~Rated ★ 3.5
Enmadou Sara no Suiri KitanRated ★ 3.0
Love Kome no Okite: Kojirase Joshi to Toshishita DanshiRated ★ 4.0
Ojisama to NekoRated ★ 4.0
StartupRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 5.0
The After-Dinner MysteriesRated ★ 3.5