Series
Ratings
42- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
PastaRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Friends Season 5Rated ★ 4.0
Friends Season 4Rated ★ 4.0
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5