Series
Ratings
22
Empress KiRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 5.0
Money FlowerRated ★ 1.5
Assassination ClassroomRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 2.0
Master's SunRated ★ 2.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 1.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 3.0

Partners for JusticeRated ★ 2.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5