Titles you rated
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Altered CarbonRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Life on MarsRated ★ 4.5
American GodsRated ★ 4.5
The SimpsonsRated ★ 4.0