Series
Ratings
16
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 0.5