Series
Ratings
19
Oh My GhostRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 5.0
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0