Series
Ratings
59
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 3.5
ShooterRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 2.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Designated SurvivorRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5- Bridal MaskRated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0