Series
Ratings
94
First Love of a Royal PrinceRated ★ 1.5- Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 2.5
- Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.0
The King and IRated ★ 2.0- Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.0
- Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.0
SandglassRated ★ 2.0- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.0
- Kuk HeeRated ★ 2.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.0
- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 1.5
One Well-Raised DaughterRated ★ 1.5- My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 3.0
Make a Woman CryRated ★ 2.0
My Sweet CityRated ★ 1.5
Attic CatRated ★ 2.0
BloodRated ★ 1.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0