Series
Ratings
22
Orphan BlackRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0