Series
Ratings
33
First LoveRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.0- Unanswered questionsRated ★ 5.0
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
SandglassRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
Delicious ProposalRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 2.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.0