Titles you rated
Joy RideRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0- Habitual SadnessRated ★ 4.0
Stone and FeatherRated ★ 2.5- KarmaRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
The Call of the WildRated ★ 3.0
Ryuichi Sakamoto: DiariesRated ★ 4.0
Rescued by RubyRated ★ 2.5- HumintRated ★ 2.0
HoppersRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
No Other LandRated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Crazy Samurai MusashiRated ★ 1.0
AlienRated ★ 4.0
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
Kinda PregnantRated ★ 3.5