Movies
Ratings
426
SnowdenRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 4.5
The DoorRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0- Apartment ZeroRated ★ 4.0
A Royal AffairRated ★ 5.0
MasterRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The True Story of Puss 'n BootsRated ★ 4.0- Blue SeagullRated ★ 0.5
XRated ★ 3.0
Five Star StoriesRated ★ 4.0
Kingsglaive: Final Fantasy XVRated ★ 3.5- ManRated ★ 4.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part II: EternalRated ★ 5.0