Series
Ratings
34- Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.0
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5- The Art of SarahRated ★ 3.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 4.0- The Price of ConfessionRated ★ 3.5
- The ManipulatedRated ★ 3.5
- Dear XRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Low LifeRated ★ 4.0
- TriggerRated ★ 3.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
- Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
- Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
- The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 4.0