Series
Ratings
14
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0- Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
おっさんずラブ SPRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 5.0
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0- Is It OK If We Follow You Home?Rated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 5.0