Series
Ratings
11
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
DEATH NOTERated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0