Titles you rated
Men on a MissionRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 3.5- Honest LivingRated ★ 3.5
- MisaengmulRated ★ 3.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Unkind WomenRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
He is BeautifulRated ★ 0.5- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 1.0
The King’s WomanRated ★ 4.0- Bad HousewifeRated ★ 3.0
Tree of HeavenRated ★ 2.0