Series
Ratings
41
LostRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0- Bridal MaskRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0