Titles you rated
- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.5- AsuraRated ★ 3.5
- RipleyRated ★ 4.0
- The FrogRated ★ 3.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5- ManiacRated ★ 4.0
- Killing EveRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Damn Good CompanyRated ★ 4.0
VeepRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0